AKTUALNOŚCI RAJDY ROWEROWE

Rajd rowerowy do Niechobrza

Korzystając z pięknej, jesiennej pogody wybraliśmy się tym razem do Niechobrza. Już pierwszy, niezwykle trudny podjazd okazał się nie lada wyzwaniem. Wszyscy jednak doskonale sobie z nim poradzili i korzystając z niezwykłej przejrzystości powietrza ruszyli podziwiając widoki pod Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy znajdujące się w Niechobrzu. Po krótkim wykładzie historycznym, pamiątkowych zdjęciach, ruszyliśmy ścieżkami drogi krzyżowej,  znajdującymi się obok Sanktuarium.

Następnie udaliśmy się pod Zespół Szkół w Niechobrzu im. króla Władysława Jagiełły. Jest to jedna z najstarszych na terenie Gminy Boguchwała Placówek oświatowych. Po krótkiej informacji historycznej, wybraliśmy się na przyszkolny plac zabaw. Chwila relaksu, w połączeniu z odpowiednią dawką humoru zaowocowała wzrostem sił przed wymagającą drogą powrotną.

Malownicze trasy, piękna pogoda, pokonywanie własnych słabości w walce z kolejnymi wzniesieniami stały się synonimami kolejnej niezwykle udanej tegorocznej wyprawy.

Powiązane wpisy