AKTUALNOŚCI INNOWACJE PEDAGOGICZNE RAJDY ROWEROWE

Drużyna Patriotyczno – Regionalna nie zwalnia tempa – rajd rowerowy do Niechobrza

Rozczarowanie z ubiegłego tygodnia gdy pogoda pokrzyżowała nam rowerowe plany wobec pięknej niedzielnej pogody szybko poszło w niepamięć. Wobec planów zdobywania rowerami najwyższych szczytów na trasie do Niechobrza, cześć uczestników postanowiła poczekać na autobus.

Tłumaczenie zniecierpliwionych dziewczyn, że w zaplanowanym kierunku jazdy żaden autobus nie jedzie długo nie przynosiło rezultatów.

Być może podrażnione ambicje, być może męski testosteron sprawił, że tego dnia Panowie nie pozwolili już zdobyć Paniom żadnego wzniesienia przed sobą.

A że prawdziwi mogielniccy twardziele mają wielkie serca, to z wielką troską zadbali o bezpieczeństwo koleżanek na placu zabaw.

Szerokie uśmiechy Pań zdradzały, że takie podejście do tematu męskiego grona przypadło im  zdecydowanie do gustu.

bty

Wyraźnie dumni Panowie mimo zmęczenia w powrotnej drodze ani na chwilę nie oddawali przodownictwa w grupie. Czyżby był to gest Pań, a może jednak przebiegły plan gdy przyszło jechać pod wiatr na przodzie grupy :) Brak oznak jakiegokolwiek zmęczenia żeńskiej części grupy na zakończenie rajdu daje w tej gestii sporo do myślenia :)

Loading

Powiązane wpisy