AKTUALNOŚCI

„Relacje w nowej grupie” – warsztaty w klasie VIII

Warsztaty tematyczne „Relacje w nowej grupie” dla klasy VIII poprowadził Pan Przemysław Chruściel. Celem zajęć było przygotowanie uczniów kończących w tym roku edukację w naszej Szkole do szybkiej aklimatyzacji w nowych Placówkach.

W pierwszej części zajęć uczniowie dokonywali autoprezentacji, dzielili się wiedzą na temat swoich mocnych i słabych stron. Następnie przystąpili do pracy w grupach skupiając się na pracy zespołowej. Przy akompaniamencie muzyki orientalnej, salwach śmiechu uczestniczyli w różnorakich zabawach integracyjnych.

Z całą pewnością warsztaty okażą się pomocne zarówno w ostatnich miesiącach wspólnej pracy w naszej Szkole, jak i w obliczu nowych wyzwań związanych z kolejnym etapem edukacyjnym.

bty

bty

bty

bty

Powiązane wpisy