Słodko-gorzkie pożegnanie
Ostatnie dni roku szkolnego to czas podsumowań, pożegnań i zasłużonego odpoczynku. Klasa 4B postanowiła uczcić
Ostatnie dni roku szkolnego to czas podsumowań, pożegnań i zasłużonego odpoczynku. Klasa 4B postanowiła uczcić
Wieczór/komers pożegnalny Ósmoklasistów – wybrane, pamiątkowe fotografie…
Warsztaty oraz konkurs „Domek dla owadów” przeprowadzone i zorganizowane przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty „Operon”. (test diagnozujący pierwszy, trzyletni etap edukacyjny) Nasze wyniki: * J.polski
W dniu dzisiejszym na strzelnicy „Spinus” w Lutoryżu realizowany był z naszym oraz służ mundurowych
Na podium – trzecie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Rzeszowskiego w piłce nożnej zajmują
Nasza planowana wycieczka rowerowa miała odbyć się już wcześniej, jednak w pierwotnym terminie pokrzyżowała nam
Na zakończenie tegorocznych wyjazdów Szkolnego Koła Turystycznego udaliśmy się do Krakowa – jednego z najpiękniejszych
W baśniowy świat pełen muzyki i tańca wyruszyli ostatnio uczniowie klas młodszych naszej szkoły. Okazją
Wyjazdy szkolne mają to do siebie, że łączą naukę z przygodą. Tak właśnie było podczas
W dniach 02–03 czerwca 2026 r. uczestniczyliśmy w dwudniowej wycieczce edukacyjno-turystycznej do Wrocławia. Wyjazd był
Kazimierz Dolny to piękne stare miasteczko, które uczniowie z naszej szkoły postanowili zwiedzić i dowiedzieć
