AKTUALNOŚCI

Egzamin na kartę rowerową

6 czerwca 2023 roku to dzień, który uczniowie klasy IV zapamiętają na długie lata, bowiem właśnie tego dnia zdali ostatnią praktyczną część egzaminu na kartę rowerową. Egzamin ten przeprowadziły sympatyczne funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego Policji w Rzeszowie.

Do tego wydarzenia wszyscy przygotowywaliśmy się cały rok szkolny, a dzisiejszą jazdę poprzedziły długie godziny nauki znaków i zasad ruchu drogowego. Podczas egzaminu uczniom towarzyszyły różne emocje, ale wsparcie i dobre słowo pani policjantki oraz pozytywny wynik egzaminu sprawił, że na twarzach wszystkich czwartoklasistów zagościł uśmiech. Pani policjantka powiedziała, że cała klasa pięknie przygotowała się i wszyscy, którzy przystąpili do dzisiejszego egzaminu zdali go bez problemu. Wśród uczniów byli też tacy, którzy ambitnie podeszli do tematu zadawania i przyjechali poćwiczyć na plac miasteczka ruchu drogowego przed lekcjami, a niektórzy nawet przyznali się, że ćwiczyli jazdę trzy dni. Brawo dla nich!

Dziękujemy wspaniałym funkcjonariuszkom Wydziału Ruchu Drogowego w Rzeszowie za to, że przyjechały i przeprowadziły egzamin. Dziękujemy też za słowa wsparcia i cenne wskazówki, które będziemy pamiętać.

 

              

           

Powiązane wpisy