AKTUALNOŚCI SPORT I REKREACJA

Dzień Dziecka w relacjach Wychowawców klas

Klasa I A

Dzień Dziecka w szkole przyniósł wiele niespodzianek. Były życzenia i słodkości, a dzięki kreatywnym upominkom przygotowanym przez Rodziców Pierwszoklasistów, gry i zabawy podwórkowe zyskały nowy wymiar. Wiele radości sprawiło projektowanie bransoletek i budowanie z klocków Lego. Dziękujemy!

Małgorzata Wróbel

Klasa I B

W klasie 1B Dzień Dziecka świętowaliśmy na sportowo. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach – były wyścigi, rzut do celu oraz kręcenie hula-hop. Chłopcy z przyjemnością oddawali się swojej największej pasji, czyli grze w piłkę nożną. Za aktywny udział w zabawach wszyscy zostali obdarowani balonami oraz słodyczami.

Magdalena Znamirowska

Klasy II i III

Klasy zorganizowały minipiknik przy stadionie w Mogielnicy. Były gry i zabawy ruchowe z piłkami, przeciąganie liny, skoki przez przeszkody oraz zabawy tematyczne np. w podróżników. Dzieci odpoczywały na kocykach i matach, grały w różne gry i korzystały z placu zbaw. Dużym powodzeniem cieszył się poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Anna Kocój, Beata Głodowska

Klasa IV

Uczniowie klasy IV Dzień Dziecka spędzili na świeżym powietrzu i w ruchu. Dziewczyny ćwiczyły umiejętności akrobatyczne, chłopcy grali w piłkę nożną. Przynieśli też swoje sprzęty sportowe oraz kolorowe koce piknikowe, które rozłożyli w cieniu drzew, a potem raczyli się przekąskami i łakociami.

Elżbieta Broda

Klasa V

W ostatni piątek klasa V uczestniczyła w pikniku szkolnym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie klas starszych wybrali się na stadion w Mogielnicy, by spędzić czas na wspólnych grach i zabawach. Wyposażeni w koce piknikowe oraz gadżety sportowe korzystali z pięknej pogody i świeżego powietrza.

Karolina Musiał

Klasa VI

Klasa 6 razem z innymi klasami wybrała się na stadion w Mogielnicy, aby uczestniczyć w zabawach i grach integracyjnych. Była piłka nożna, gry karciane i zabawy ruchowe oraz poczęstunek. Wszyscy świetnie się bawili.

Agnieszka Szczepek

Klasa VII

W tym roku na Dzień Dziecka klasa siódma postawiła na aktywny odpoczynek z naciskiem na słowo ODPOCZYNEK. Wraz z klasą 4,5,6 i 8 ruszyliśmy na spacer w kierunku stadionu w Mogielnicy, tam już spędzaliśmy czas delektując się wspaniałą pogodą. Chłopcy – klasycznie – grali w piłkę nożną. Dziewczęta spacerowały lub rzucały frisbee. Po powrocie do szkoły na klasę 7 czekały lody dla ochłody (dostarczone przez rodziców, za co serdecznie dziękujemy). Dzień Dziecka klasa siódma uznała za bardzo udany i pojawiły się głosy, że takie świętowanie należałoby powtarzać regularnie, bez względu na okazję.

Anna Bęben

Klasa VIII

Podczas Dnia Dziecka zorganizowane zostały taneczne przerwy. Do największych muzycznych hitów uczniowie zatańczyli na szkolnym stadionie Orlik. W drugiej części wspólnych zabaw uczniowie na stadionie Gromu Mogielnice wzięli udział w różnorakich grach sportowych.

Łukasz Gajdek

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane wpisy