AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Podkarpacki Konkurs Historyczny z elementami regionalizmu dla szkół podstawowych

Za nami finałowe rozstrzygnięcia Podkarpackiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Trzeci, finałowy etap obył się w Błażowej, a naszą Szkołę reprezentował uczeń klasy szóstej Dawid Zawora.

Uczniowie finałowej rozgrywki musieli się zmierzyć nie tylko z testem, ale także turniejem wiedzy i grą terenową. Poznanie szerokiego zakresu wiedzy, przybliżenie życiorysów wybranych postaci historycznych to wymagania, którym musieli sprostać uczestnicy konkursu na trzech jego etapach.

Po raz  kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Uczeń naszej Szkoły Dawid , który raz po raz zaskakiwał swoją rozległą wiedzą. Za swoją ciężką pracę otrzymał dyplom oraz upominki. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy sukcesów.

Powiązane wpisy