AKTUALNOŚCI WOLONTARIAT

Nasza Szkoła wsparła akcję „Polakom na Ukrainie”

Od wielu lat w okresie przedświątecznym pomoc Polakom na Ukrainie organizuje Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu. W akcje angażuje się wiele podmiotów i ludzi dobrej woli z całego Podkarpacia. Dziś ta pomoc, w obliczu wojny jest szczególnie ważna dla naszych rodaków. Pozwala ona na przetrwanie ciężkiego okresu i godne uczczenie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego wspólnie z Polskim Towarzystwem Walki z Kalectwem, przy wsparciu Grupy Kapitałowej „Specjał” oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, zorganizowało zbiórkę produktów spożywczych, które trafią do polskiej społeczności z Mościsk, Myslatyc, Sambora, Łanowic oraz innych miejscowości.

Nasza Szkoła czynnie wsparła tą szczytną inicjatywę zbierając produkty z długim terminem ważności, według załączonej listy.  Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje.

Powiązane wpisy