AKTUALNOŚCI SUKCESY

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „The Big Challenge”

Kolejna edycja konkursu The Big Challenge za nami! Nie obyło się bez sukcesów małych i dużych. Z naszej szkoły z klas 4-8 udział w konkursie wzięło 35 osób. Z każdej klasy wyłonił się zwycięzca odpowiednio do swojego poziomu. Z klasy 4 najlepszy wynik osiągnęła Natalia Moraniec zyskując 338 miejsce na Podkarpaciu. Z klasy 5 najlepszy okazał się Patryk Karnasiewicz osiągając 26 miejsce w naszym województwie. Z „szóstaków” wiedzą popisał się Wojciech Rzepka zajmując 48 miejsce na Podkarpaciu. Najlepszą siódmoklasistką była Zofia Piątkowska, która zajęła 41 miejsce. Z klasy 8 natomiast najlepszy wynik osiągnął Jan Witek, który zajął 47 miejsce.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników naszym uczniom!

Ogromnie się cieszymy, że corocznie liczna grupa uczniów bierze udział w tym międzynarodowym konkursie oraz że z każdym kolejnym rokiem wyniki uczestników z naszej szkoły są na coraz to wyższym poziomie.

Powiązane wpisy