AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Konkursy, konkursy, konkursy

Uczennica klasy IV Łucja Piątkowska zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki o Żołnierzach Wyklętych, organizowanym pod patronatem senatora RP Stanisława Ożoga przez Komitet Gminny Prawa i Sprawiedliwości oraz Klub Radnych PIS Gminy Boguchwała. W miniony czwartek w naszej placówce miało miejsce uroczyste wręczenie nagród :)

 

 

 

 

 

 

 

Uczennica klasy IV Maja Mirowska została wyróżniona w Plastycznym Konkursie Biblijnym organizowanym dla uczniów ze szkół z Diecezji Rzeszowskiej pn. „Posłani w pokoju Chrystusa” i pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie :)

 

 

 

 

 

 

 

Uczeń klasy VI Konrad Kalandyk wziął udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „The English Challenge”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kielanówce. Konrad okazał się najlepszy w klasowych eliminacjach, następnie zmierzył się ze swoimi rówieśnikami z gminy Boguchwała ale uplasował się ostatecznie poza podium. Zyskał jednak kolejne doświadczenie na przyszłość :)

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie klasy VIII Szymon Fałał oraz Jan Witek wzięli udział w konkursie o krajach anglojęzycznych „What do you know about English speaking countries”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale. Szymon oraz Jan okazali się najlepsi w wewnątrzszkolnych eliminacjach, następnie reprezentowali szkołę w drugim etapie konkursu ale uplasowali się ostatecznie poza podium. Zyskali jednak kolejne doświadczenie na przyszłość :)

Powiązane wpisy