AKTUALNOŚCI

Wycieczka edukacyjno – integracyjna klasy 8

Klasa ósma za kilka dni zakończy edukację w naszej Szkole. W podziękowaniu za ogrom wyrzeczeń i ciężkiej pracy, szczególnie w ostatnich tygodniach, Pani Wychowawczyni – Greta Jagiełła zorganizowała dla klasy wspólny wyjazd do Rzeszowa. Punktem docelowym była wizyta w Parku Trampolin „Grawitacja”.

Po zakończeniu projekcji filmiku instruktażowego uczniowie przystąpili do zabawy.

Po wykorzystaniu wszelkich opcji w części trampolin, większość młodzieży przeniosła się do  parku linowego, w którym można było się wykazać sprawnością fizyczną.

Po dużej dawce wysiłku przyszedł czas uzupełnienia utraconych kalorii.

Tym razem elementy edukacyjne związane z historią miasta Rzeszowa stały się jedynie dodatkiem do ostatniego wspólnego wypadu najstarszej klasy w naszej szkole. W odczuciu wszystkich bez wyjątku było to bardzo udane popołudnie.

Powiązane wpisy