AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Gala Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt „40. rocznica powstania NSZZ Solidarność”. Nasze uczennice laureatkami konkursu.

W dniu 28 września 2020 r. obradowało Jury Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ 40 rocznica powstania NSZZ Solidarność” zorganizowanego przez Rzeszowską Regionalną Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w 40. Rocznicę powstania Związku Zawodowego.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.

Konkurs został objęty patronatem medialnym przez: TVP3 Rzeszów, Radio Rzeszów i Radio VIA.

Do organizatora przysłano 50 prac plastycznych tj. 36 praz ze szkół podstawowych i 14 prac ze szkół ponadpodstawowych z następujących szkół (21): Szkoły Podstawowej Nr 22  z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoły Podstawowej w Zagorzycach Dolnych, Szkoły Podstawowej Nr2 w Sędziszowie Młp., Zespołu Szkół w Malawie, Szkoły Podstawowej w Nosówce, Szkoły Podstawowej w Górze Ropczyckiej, Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp., I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Zgłobniu, Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 3 w Rzeszowie, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, Szkoła Podstawowa  w Nowej Sarzynie, Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, Liceum Ogólnokształcące  w Ropczycach, Zespół Szkół Agrotechnicznych w Ropczycach, Szkoła Podstawowa Nr 3  w Sędziszowie Młp., Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej, Szkoła Podstawowa w Mogielnicy, Szkoła Podstawowa w Lutoryżu, Szkoła Podstawowa w Iwierzycach.

Komisja konkursowa w składzie: mgr Małgorzata Król, mgr Bogusława Buda, mgr Katarzyna Milcarek – Mróz i mgr Jadwiga Hajduk – zdecydowała przyznać w kategorii wiekowej szkół podstawowych nagrody dla uczennic naszej Szkoły – Aldony Bastrzyk i Kamili Rogowskiej.

Serdecznie gratulujemy Aldonie i Kamili wspaniałych nagród, które odebrały z rąk Wojewody podkarpackiego – Ewy Leniart. Opóźniona z powodu pandemii koronawirusa gala odbyła się w ostatnią sobotę, a nasze uczennice były od samego początku uroczystości w centrum uwagi lokalnych mediów. Pierwsze gratulacje dla laureatek konkursu złożył obecny podczas gali Pan Dyrektor Łukasz Bubicz.

Powiązane wpisy