AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Konkurs „Mały Farmer projektuje…” rozstrzygnięty

W konkursie „ Mały farmer projektuje…” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Boguchwale oraz PODR w Boguchwale wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Ich prace: makiety wymarzonych ogrodów oraz gigantyczne modele ulubionych warzyw, owoców i zwierząt przyciągały swą oryginalnością, kolorystyką oraz prostotą zastosowanych materiałów.

Młodzi twórcy z naszej szkoły zdobyli nagrody i wyróżnienia. Nagroda Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale „powędrowała” do Katarzyny Kawuli, a wyróżnienia do Wioletty Deszczak, Mai Raszewskiej i Antoniny Chmiel. Ponadto wyróżnienia otrzymali: Gabriela Baran, Amelia Bieda, Milena Bochnak, Kacper Bocho, Blanka Burtan, Konrad Kalandyk, Julia Perczyk, Amelia Pietrucha, Julian Rak, Bartosz Raszewski, Kacper Rozborski, Eryk Rykała, Krzysztof Rzepka, Kornelia Szczepanik, Dawid Zawora, Filip Zawora.

Wszystkim młodym projektantom serdecznie gratulujemy.

Powiązane wpisy