AKTUALNOŚCI KONKURSY PROJEKTY EDUKACYJNE

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września tego roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomienie, iż znajomość matematyki i tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

W tym dniu do egzaminów z tabliczki mnożenia, zorganizowanych dla wszystkich chętnych uczniów z klas 3-7, przystąpiło 80 uczniów naszej szkoły. Mieli oni okazję odświeżyć sobie niezbędną wiedzę oraz w dniu święta zmierzyć się z łamigłówkami matematycznymi, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Propagowaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia i matematyki, a poprzez wspólną zabawę łączyliśmy się z ludźmi na całym świecie. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji i wyłoniły szkolnych liderów.

Zostali nimi: Judyta Stefanik, Krzysztof Rzepka, Maksymilian Czarnik, Aldona Bastrzyk i Wiktoria Moraniec – kl. 4, Milena Pomykała, Kornelia Szczepanik, Kacper Krajewski i Bartosz Raszewski – kl.5, Joanna Wilczyńska, Natalia Warzocha, Aleksander Łakota, Julia Konopka i Piotr Włodyka – kl.6, Maciej Mróz, Tymoteusz Pytko i Krzysztof Nowak – kl.7, Kinga Baran, Karol Bobowski, Katarzyna Rozborska, Justyna Sagan i Oliwia Gubernat – kl.8.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu egzaminu.

Elżbieta Broda

 

Powiązane wpisy