AKTUALNOŚCI

Dzień chłopaka? – Edukacja w parze z rozrywką

Wspólny wyjazd na kręgle klasy IV, V, VI i VII do kręgielni Galaktyka w Rzeszowie był wspaniałym sposobem do uczczenia Dnia Chłopaka, który obchodzimy 30 września, ale również możliwością zdobycia wiedzy o Rzeszowie. Pan Łukasz „fiszkowo” przybliżył nam historię powstania i dziejów Rzeszowa, a bardziej zainteresowanym udało się nawet zdobyć „piątkę” za dodatkowe pytania.

Na miejscu podzieliliśmy się na grupy grające na poszczególnych torach i ruszyła zdrowa i pełna energii rywalizacja. Kręgle, bilard i inne rozrywki przeplatane pizzą, frytkami i colą były tylko pretekstem do rozmów, żartów i wspólnej integracji, którą będziemy przeżywać i wspominać przez kolejne przerwy lekcyjne. Wszyscy wróciliśmy pełni wrażeń i pozytywnych emocji.

Klasy od I-III również świętowały i bawiły się w najlepsze. Chłopcy z klasy I dostali najnowsze modele samochodów, w klasie II słodkimi babeczkami dziewczyny przez żołądek do serc swych chłopaków próbowały się wkupić, a dziewczyny z klasy III przygotowały dla chłopaków spersonalizowane T-shirty, które same zaprojektowały i własnoręcznie wykonały. Kreatywność i pomysłowość w tych klasach nie zna słowa Niemożliwe, jak się okazuje dla chcącego nic trudnego.

Powiązane wpisy