AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Kacper Szczepanik finalistą kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii

Tegoroczny konkurs przedmiotowy z historii był niezwykle wymagający. Zakres tematyczny, biorąc pod uwagę wszystkie trzy etapy, obejmował czasy od Starożytności aż do Czasów Współczesnych. Warto podkreślić, że przedmiotowe konkursy kuratoryjne same w sobie stawiają przed uczestnikami wysokie wymagania, a biorąc pod uwagę rozległy zakres tematyczny tegorocznego konkursu, tym bardziej warto docenić ogrom pracy zrealizowany w trakcie przygotowania się do niego.

Biorąc pod uwagę te uwarunkowania ogromnie cieszy nas sukces ucznia klasy szóstej Kacpra Szczepanika, który otrzymał za swoją ciężką pracę tytuł finalisty w tym prestiżowym konkursie. Wielomiesięczne przygotowania, stosy przeglądniętych materiałów, spotkania we wczesnych godzinach w szkole, setki nazwisk, dat, miejsc ważnych wydarzeń to tylko część wyrzeczeń na drodze do sukcesu Kacpra.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Kacprowi w konkursie, jednocześnie dziękując rodzicom ucznia, za pełne zaangażowanie  i przychylność w trakcie jego trwania.

 

Powiązane wpisy