AKTUALNOŚCI

W karnawałowym szale….

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE.

Zabawa karnawałowa  to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas w szkole. W środę 22 lutego,  już od wczesnych godzin rannych po korytarzach  spacerowali uczniowie przebrani za  bohaterów  bajek  i nie tylko. W salach lekcyjnych można było spotkać zarówno słodkie zwierzaki jak i  przerażające czarownice, zwiewne wróżki, królewny oraz  dzielnych superbohaterów.  Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie  postacie, a  pomysłowość i oryginalność strojów była ogromna.

Po lekcjach, na sali gimnastycznej rozpoczął się wyczekiwany bal dla klas I-III, którego organizatorami była Szkoła Muzyczna Yamaha. Przy dźwiękach starych i nowych przebojów wszyscy bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło zabaw i konkursów tanecznych. A na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Po południu rozpoczęła się dyskoteka karnawałowa klas IV-VI , która obfitowała w wesołe przebrania i zabawy. Samorząd uczniowski zapewnił wesołe konkurencje: przechodzenie pod obniżającą się poprzeczką, randka w ciemno i szukanie wolnego krzesełka wzbudzały wiele emocji. Królową i królem balu  zostali Julia Konopka i Piotr Włodyka , natomiast konkurencję na najlepsze przebranie,  ku wielkiemu zaskoczeniu samej przebranej, wygrała p. Agnieszka Szczepek. Wszyscy  żywiołowo bawili się korzystając z kończącego się karnawału.

Dziękujemy  Radzie Rodziców, którzy jak zwykle wsparli nas zapewniając smaczne pączki i wodę na ochłodę.

Dziękujemy za wspólna zabawę. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Powiązane wpisy