Archiwum szkoły Nasze sukcesy

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

0019

ROK SZKOLNY 2015/2016

*** Konkurs „Wielkanocna ozdoba”

Eryk Broda, kl.IV -nagroda

Katarzyna  Rozborska, kl.V- nagroda

Klaudia Fałat, kl.VI – nagroda

Kornelia Szczepanik, kl. II – wyróżnienie

Olga Rojowska, kl.V – wyróżnienie

Olga Musiał, kl.V – wyróżnienie

 

*** Kajetan Ożóg, Klaudia Fałat klasa VI Zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Plastycznym “Zima w słowie i obrazie”.

 

*** Gabriela Michalak klasa VI Zajęcie II miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim “Zima w słowie i obrazie”.

 

*** Konkurs plastyczny “Jan Paweł II naszym patronem”- Lena Ożóg – I nagroda , Aldonka Bastrzyk – wyróżnienie

 

*** Konkurs przedmiotowy – awans do etap rejonowego Dominika Jandy

 

*** “Tropem historii i tradycji Boguchwały” (organizator Stowarzyszenie “Mała Ojczyzna”) – II miejsce Olga Rojowska (kl. V), wyróżnienie: Olga Musiał i Kamil Angowski (klasa V)

 

*** “Tropem historii i tradycji Boguchwały” (organizator MCK w Boguchwale) – laureaci: Karol Bobowski, Katarzyna Rozborska, Olga Musiał, Patrycja Włodyka (wszyscy klasa V)

 

*** Gminny Konkurs Języka Angielskiego „The English Challenge 2015″ w Zespole Szkół w Kielanówce

 

II miejsce – Tymoteusz Pytko IMG_8157

 

 

 

 

 

*** Konkurs plastyczny Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale “W zdrowym ciele zdrowy duch”

I miejsce – Olga Musiał

*** XIV Wojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży szkół noszących imię Jana Pawła II “Matka Ziemia” w Zespole Szkół w Pysznicy

Wyróżnienie – Klaudia Fałat

 

ROK SZKOLNY 2014/15

Gminny konkurs EUROPA BEZ TAJEMNIC

Dominik Janda i Kajetan Ożóg – I miejsce

XI Gminny Konkurs Matematyczny KWADRACIK

Tymoteusz Pytko – III miejsce

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego OLIMPUSEK dla uczniów klas II-III

Olga Musiał uczennica klasy III zajęła XXVIII miejsce na 6256 uczestników.

Kamil Angowski uczeń klasy III zajął XXXVIII miejsce na 6256 uczestników.

Karol Gosztyła uczeń klasy II zajął XLIV miejsce na 4395 uczestników.

Ogólnopolska olimpiada matematyczna OLIMPUS – sesja jesienna 2013

Kajetan Ożóg uczeń klasy IV zdobył 8 miejsce/2229 uczestników.

Dominik Janda uczeń klasy IV zdobył 28 miejsce/2229 uczestników.

Anna Maria Lib uczennica klasy VI zdobyła 16 miejsce/2108 uczestników.

Julia Pytko uczennica klasy VI zdobyła 28 miejsce/2108 uczestników.

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego OLIMPUS – sesja jesienna 2013

Kajetan Ożóg uczeń klasy IV zdobył 13 miejsce/2185 uczestników.

Gabriela Michalak uczennica klasy IV zdobyla 22 miejsce/2185 uczestników.

Julia Pytko uczennica klasy VI zdobyła 22 miejsce/2674 uczesttników.

Anna Maria Lib uczennica klasy VI zdobyła 30 miejsce/2674 uczesttników.

Ogólnopolska olimpiada przyrodnicza OLIMPUS – sesja jesienna 2013

Kajetan Ożóg uczeń klasy IV zdobył 12 miejsce/907 uczestników.

Dominik Janda uczeń klasy IV zdobył 14 miejsce/907 uczestników.

Sylwia Bastrzyk uczennica klasy V zdobyła 18 miejsce/1377 uczestników.

Sara Pawłowska uczennica klasy V zdobyła 27 miejsce/1377 uczestników.

Gabriela Chmiel uczennica klasy V zdobyła 29 miejsce/1377 uczestników.

Julia Pytko uczennica klasy VI zdobyła 10 miejsce/1746 uczestników.

Anna Maria Lib uczennica klasy VI zdobyła 10 miejsce/1746 uczestników.

Piotr Gosztyła uczeń klasy VI zdobył 17 miejcse / 1746 uczestników.

Powiązane wpisy

Kopa Widget Ads