AKTUALNOŚCI SPORT I REKREACJA

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w Szkole Podstawowej w Mogielnicy

W ubiegły poniedziałek w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy gościli siatkarze Asseco Resovii Rzeszów. Na długo wyczekiwanie spotkanie z dziećmi przyjechali: Łukasz Perłowski, Dawid Dryja oraz Thomas Jaeschke.
Sportowcy opowiadali o swoich początkach zawodniczej kariery, o trudach i wyrzeczeniach związanych z ciężką pracą na treningach oraz życiu prywatnym. Odpowiadali też na pytania szkolnych dziennikarzy, w których na tę okoliczność zamienili się członkowie samorządu uczniowskiego.

Ostatnim punktem spotkania był pokaz odbić piłki siatkowej w wykonaniu chętnych uczniów, który oceniany był właśnie przez przybyłych gości. Ocena sportowego jury była bardzo pozytywna. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie zostali wyróżnieni i otrzymali cenne nagrody.

Na zakończenie dyrektor Szkoły Podstawowej w Mogielnicy wręczył przybyłym gościom piłkę do siatkówki podpisaną przez uczniów oraz nauczycieli, a wszyscy zainteresowani zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia i zdobyli autografy swoich ulubieńców.

Powiązane wpisy