AKTUALNOŚCI

Chłopaki na medal

Jak co roku, zgodnie z tradycją, chłopcy w naszej szkole obchodzili swoje święto. Dziewczęta z każdej klasy przygotowały mnóstwo ciekawych atrakcji dla swoich kolegów i w pełni stanęły na wysokości zadania.

Obchody Dnia Chłopaka w klasie pierwszej rozpoczęły się od złożenia chłopcom życzeń, a następnie wręczenia drobnych upominków. Po rozpakowaniu prezentów i skosztowaniu słodkości cała klasa bawiła się, rozgrywając emocjonujące gry planszowe.

Dziewczynki z klasy drugiej złożyły swoim kolegom życzenia i wręczyły upominki – samochodziki. Nie zabrakło też wspólnych gier i wesołych zabaw na sali gimnastycznej.

IMG_20150929_113113

To był radosny dzień również dla chłopców z klasy trzeciej. Koleżanki przygotowały ciekawe prezenty, konkursy z nagrodami, zagadki,  śmieszne zadania oraz słodkie muffiny z niespodzianką w środku. Na końcu rozegrano mecz piłki nożnej, po którym odbyła się dyskoteka.

W klasie czwartej Dzień Chłopaka upłynął w iście teatralnej atmosferze. Podczas zabawy w kalambury, zarówno chłopcy jak i dziewczyny musieli wykazać się jednakowo talentem aktorskim jak i plastycznym. Siły i energii dodawały słodkości przyniesione przez część żeńską. Dużym zaskoczeniem okazał się talent kulinarny Tymka, który specjalnie na ten dzień samodzielnie upiekł przepyszne babeczki. Koszulki, które powstały z inicjatywy rodziców, mówią same za siebie – Chłopak na medal – sami zobaczcie :).

Dziewczęta z klasy piątej również nie zapomniały o swoich kolegach. Trzeba przyznać, że w pełni wywiązały się ze swojego zadania. Były prezenty, życzenia, odśpiewane hucznie Sto lat i zaproszenie do wspólnej zabawy. Gry planszowe i  dobra muzyka wypełniły czas.

 

Uczniowie klasy szóstej Dzień Chłopaka spędzili w parku trampolin. Po krótkiej rozgrzewce wszyscy ruszyli na sprężyste maty. Zaczęły się radosne skoki  i akrobacje powietrzne. Niektórzy postanowili wylądować miękko w morzu pełnym pianek. Na koniec został rozegrany trampolinowy zbijany i konkurs na najlepszego skoczka. Darmową wejściówkę dla siostry wywalczył Arek.  Po aktywności fizycznej nastał czas uzupełnienia spalonych kalorii, dlatego wszyscy zasiedli do przywiezionej pizzy. Trampolinowe swawole to z pewnością dobra zabawa, godna polecenia nie tylko dzieciom!

 

 

Powiązane wpisy