AKTUALNOŚCI

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

0001

zdjęcia: Piotr Szczepanik

Jak co roku i tym razem 1 września rozległ się pierwszy dzwonek lekcyjny w naszej szkole. Choć zapewne nie tak radosny, jak ten na zakończenie roku szkolnego, to jednak dający nadzieję na kolejny udany okres w życiu naszej społeczności.

 


Przy oka0012zji rozpoczęcia zajęć w naszej szkole doszło do niezwykle wzruszających momentów związanych z zakończeniem pracy na stanowisku Dyrektora Szkoły Pani Marzeny Bardzik. Kwiaty oraz nagroda z rąk Pan Piotra Klimczaka przedstawiciela władz Gminy uzmysłowiły nam, że kończy się piękny i niezwykle owocny okres w historii szkoły. Zasługi Pani Marzeny dla rozwoju naszej placówki są nieocenione i zapewne na długi czas staną się drogowskazem dalszych jej działań.

0015Przy okazji uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego powitaliśmy nowego Dyrektora Szkoły Pana Łukasza Bubicza. Jako człowiek otwarty, pełen pomysłów i zapału będzie zapewne kontynuatorem drogi rozwoju, którą już wcześniej obraliśmy.

0004Ważnym elementem tego pierwszego spotkania w nowym roku szkolnym stało sie przybliżenie rocznic ważnych wydarzeń historycznych. Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy szóstej: Kajetana Ożoga oraz Dominika Jandy zgromadzeni uczniowie najpierw obejrzeli prezentacje multimedialną dotyczącą działań obronnych we wrześniu 1939 roku, a następnie wysłuchali krótkiego referatu przybliżającego powstanie i działalność Związku Zawodowego NSZZ “Solidarność”.

W naszej szkolnej rodzinnie powitaliśmy pierwszoklasistów, którym podobnie jak i pozostałym uczniom życzymy udanego roku szkolnego.

 

tekst: Łukasz Gajdek, zdjęcia: Piotr Szczepanik


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/spma/spmogielnica.pl/public_html/wp-content/themes/ad-mag/inc/template/template-rating-post.php on line 11

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/spma/spmogielnica.pl/public_html/wp-content/themes/ad-mag/inc/template/template-rating-post.php on line 13

Powiązane wpisy

Kopa Widget Ads