Kolejne świąteczne spotkanie Uczniów naszej Szkoły z Podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Mogielnicy
Tradycyjnie w okresie świątecznym nie zapominamy o osobach potrzebujących. Po raz kolejny nasi Uczniowie wraz
Tradycyjnie w okresie świątecznym nie zapominamy o osobach potrzebujących. Po raz kolejny nasi Uczniowie wraz
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń klasy siódmej Dawid Zawora zakwalifikował się do finału
W marcu obchodzimy święto żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego, którzy sprzeciwili się nowemu systemowi rządów w
Po raz kolejny w okresie świątecznym nie zapominamy o chorej na zanik mięśni Weronice Świder
Szkolne Koło Turystyczne nie zwalnia tempa. Tym razem grupa udała się do Łańcuta, miasta znanego
Jesteś w szkole od samego rana? Dopiero trzecia lekcja a Tobie burczy już w brzuchu
Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło 'Caritas” podejmują rozliczne akcje mające na celu pomoc innym lub
W ramach działań Szkolnego Koła Turystycznego zorganizowany został wyjazd edukacyjny do Jasła. To piękne miasto
„Razem na Święta” to akcja MEiN, w której zachęca się uczniów do niesienia pomocy innym.
„Razem na Święta” to akcja MEiN, w której zachęca się uczniów do niesienia pomocy innym.
Za nami kolejna wycieczka edukacyjna Szkolnego Koła Turystycznego. Tym razem wyjazd rozpoczęliśmy od zajęć warsztatowych
Nasza Szkoła wraz z SP w Lutoryżu przeprowadziła tradycyjną zbiórkę darów dla Domu Dziecka MIESZKO
