Wycieczka edukacyjna w Bieszczady w ramach projektu ministerialnego „Podróże z klasą”
W dniach 5 – 6 grudnia odbyła się wycieczka szkolna w ramach projektu ministerialnego „Podróże
W dniach 5 – 6 grudnia odbyła się wycieczka szkolna w ramach projektu ministerialnego „Podróże
Nasza Szkoła wraz z SP w Lutoryżu przeprowadziła tradycyjną zbiórkę darów dla Domu Dziecka MIESZKO
Koło Turystyczne podąża szlakiem architektonicznych perełek Polski południowo – wschodniej. Tym razem odwiedziliśmy Jarosław –
Andrzejki, jędrzejówki, jędrzejki. Obchodzone są w Polsce w noc z 29 na 30 listopada, w
Rodzice uczniów klasy piątej i szóstej zorganizowali kiermasz wypieków i wyrobów własnych. Za ich sprzedaż
Zgodnie z kultywowaną od wielu lat w naszej Szkole tradycją, w dniu, w którym obchodzimy
„Im więcej kto opuszczony, z tym większą miłością służyć mu trzeba, bo samego Pana Jezusa
Korzystając z zaproszenia Kadry Środowiskowego Domu Samopomocy w Mogielnicy uczniowie klasy szóstej wzięli udział w
Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło „Caritas” podejmują rozliczne akcje mające na celu pomoc innym lub
Nasza Szkoła po raz kolejny włączyła się w projekt ministerialny „Szkoła pamięta”. Jego celem jest
„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie” – Szkolne Koło Turystyczne po
W dobie szybko zmieniającego się świata, pośpiechu, pogoni za otaczającymi nas nowinkami coraz trudniej dostrzec
